Ke kořenům Kuby II

Obdivujete plynulý pohyb tanečnic, jeho smyslnost a přirozenost? Toužíte po stejné ladnosti? Právě pro vás tady máme nový workshop s názvem “Ke kořenům Kuby II”, který je zaměřený na charakteristický kubánský pohyb boků, který je hnacím motorem přirozenosti a plynulosti pohybu v tanci chacha. V programu workshopu nemůže chybět ani téma práce paží v tomto tanci, neboť ta je lehce odlišná od pohybu v tanci rumba a spoludotváří ladnost pohybu tanečnic a příběh kubánských kořenů tance chacha. Workshop je přímým pokračováním předchozího běhu.

Milé dámy, srdečně vás zveme na tento workshop určený jak ProAm tanečnicím, Single ladies dámám a všem tanečnicím bez rozdílu úrovně tanečních dovedností. Workshop se bude konat v pátek 24. listopadu 2023 od 17:00 do 18:45 v prostorách TK Trend Ostrava.

Workshop je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Volba obuvi je čistě na vás, můžete zvolit jak taneční obuv na podpatku, tréninkovou obuv, či cvičky/tenisky. Důležité je především vaše pohodlí.

Platba za workshop proběhne v hotovosti na místě.

Těšit se na vás bude Vendy Prokopová 😊

Kapacita kurzu omezena na 20 míst, rezervujte si své místo již dnes!

24 listopadu 2023 @ 17:00
17:00 — 18:45 (1h 45′)

Spodní sál

Přihlásit se

Sdílejte