Kurzy

Děti a mládež

Tanec přináší radost. Vyberte taneční kurz pro své děti a umožněte jim objevit radost z tance!

Baby studio

Je vaše dítě živé a rádo se vlní do rytmu? Rozvíjejte jeho talent pod profesionálním dohledem hravou formou na poutavé dětské písničky. Děti od 4 let mohou navštěvovat baby studio, kde rozvíjí koordinaci, pohybové dovednosti a správné držení těla. Cílem je tedy všestranný pohybový a duševní rozvoj příměřený dětskému věku.

Taneční přípravka děti solo

Pro školáky od 6 let, kteří zatím netančí v páru, je tady taneční přípravka. Kurz je zaměřen na základní taneční průpravu, rozvoj pohybové kultury těla, jeho flexibility a koordinace. Děti si již osvojí základní kroky společenských tanců. Dále je také připravíme na párové tance či juniorské formace.

Dětské páry TPV/E

Tanečně zdatnější děti začínají tančit v páru a přesně pro ně je určen tento kurz. Pro zajištění správného motorického rozvoje dětí je výuka v kurzu rozdělena na standardní a latinskoamerické tance. Tento kurz je tím pravým začátkem, pokud mají děti budoucí soutěžní ambice.

Pop show dance

Posloucháte doma nebo s kamarády super písníčky z rádia a chcete na ně umět také cool taneční variace? Tak Vendy je ta pravá, která s vámi protančí kurzem na ty největší hity. Její taneční kroky jsou moderní, ale zároveň nenáročné. Zvládnete to všichni.

Street dance

Street dance s Oswaldem je spojení street dance a moderních známých písní. Pokud se chceš umět hýbat na ty nejmodernější rytmy,  je tento kurz přesně pro tebe. Není to jen obyčejná taneční variace, ale vytvoříte s taneční partou skvělou show a budete reprezentovat taneční klub na tanečních soutěžích.

Street dance – TOP CLASS

Nově jsme pro vás připravili lekce Street dance s Oswaldem. Protancujte školní rok styly jako je hip hop, dance hall, funky a další. Bude to zábava a hlavně to je super taneční styl, který je moderní a chceš ho umět i ty. Začni kurzem ve čtvrtek a třeba i ty budeš jednou tančit v TOP CLASS!