Mistrovství České republiky
v latinskoamerických tancích 2021

25. září 2021
RT TORAX ARÉNA, Ostrava-Poruba

Vážení příznivci sportovního tance, srdečně vás vítáme na stránkách Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021, pořádaného tanečním klubem Trend Ostrava ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu. Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli navštívit tento vrcholný svátek sportovního tance a prožít den plný krásných tanečních výkonů. Pro co nejvyšší komfort pro vás, naše návštěvníky a diváky, jsme pro vás připravili tuto stránku, kde na jednom místě najdete nejdůležitější informace spojené s touto soutěží. Pokud přesto najdete nějaké nejasné body, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu.

Těšíme se na setkání s vámi!

INFORMACE PRO DIVÁKY

Milí diváci a návštěvníci Mistrovství České republiky v latinskoamerických taních pro rok 2021, je nám potěšením a ctí přivítat vás na této soutěži. Náš pořadatelský tým věnuje speciální péči vašemu pohodlí a spokojenosti, protože jen s vámi, příznivci sportovního tance, mohou naši tanečníci dosáhnout nejlepších výkon a skvělá atmosféra, kterou vytváříte je nám všem odměnou.

Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 se koná 25. září 2021 v prostorách RT TORAX ARÉNY v Ostravě-Porubě. Prostory mistrovství budou pro veřejnost otevřeny od 8 hodin.

Děkujeme, že v průběhu celé soutěže budete tanečníky podporovat v rámci fair-play a dobrých mravů.

Epidemiologická opatření

Účast na události může být podmíně aktuálními epidemiologickými opatřeními stanovenými vládou ČR, Ministerstvem zdravotnictví, hygienickou službou či pořadatelem.

Prosíme diváky, aby si aktuální opatření ověřili na stránkách TK Trend Ostrava.

Upozorňujeme diváky a návštěvníky, že nerespektování stanovených protiepidemiologických opatření může v krajním případě vést až k zabránění vstupu do objektu či vykázání z jeho prostor. V zájmu hladkého a bezpečného průběhu akce tedy prosíme všechny účastníky, aby tato opatření respektovali po celou dobu konání akce.

Doprava a parkování

Hala RT TORAX ARÉNA, ve které se Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 koná, se nachází na ulici Čkalovova 6144/20 v Ostravě-Porubě.

Do Ostravy-Poruby je možné se pohodlně dostat sjezdem z dálnice D1 sjezdem 354 na ulici Rudná nebo sjezdem 349 na ulici 17. listopadu, z centra pak po ulici Opavská. Pro návštěvníky Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 je připraveno parkování na prostoru podél Hlavní třídy. Prosíme všechny návštěvníky, aby pro parkování svých vozů využívali pokud možno výhradně tohoto prostoru, parkování v těsné blízkosti haly je velmi omezené.

Pokud pro dopravu zvolíte MHD, k hale se dostanete tramvají č. 3, 7, 8, 9, 17 zastávka Poruba vozovna nebo autobusy č. 40, 43, 44, 45, 58, 65, zastávka Poruba vozovna.

Plán haly

Občerstvení a doprovodné služby

V průběhu celého Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 je návštěvníkům a divákům k dispozici občerstvení v prostorách RT TORAX ARÉNY. V blízkosti arény se také nachází restaurací a provozoven rychlého občerstvení, stejně jako prodejen potravin.

Odběr novinek

Žijeme v dynamické době, proto i Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 musí reagovat na měnící se podmínky pořádání akcí. Prosíme tedy všechny diváky a návštěvníky, aby pravidelně kontrolovaly tuto stránku, kde pro vás shrnujeme všechny potřebné informace.

Pro naše registrované návštěvníky nabízíme rovněž možnost přihlásit se k odběru novinek, které vám zaručí vždy nejnovější aktuality z pořádání soutěže.

Interaktivní mapa sálu

Dostupné lístky na akci

Parket

Tribuna – sedadla

INFORMACE PRO SOUTĚŽÍCÍ

Vážení tanečníci a sportovci, jsme velmi rádi, že vám můžeme přinést nejvyšší taneční soutěž, na kterou se celý rok připravujete a těšíte. Věříme, že vaše dlouhodobá příprava a odhodlání vám přinese kýžený výsledek na tomto mistrovství.

Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 se koná 25. září 2021 v prostorách RT TORAX ARÉNY v Ostravě-Porubě. Prostory mistrovství budou pro soutěžící otevřeny od XX hodin.

Přejeme vám všem hodně zdaru a těšíme se na vaše taneční výkony v duchu fair-play.

Doprava a parkování

Hala RT TORAX ARÉNA, ve které se Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 koná, se nachází na ulici Čkalovova 6144/20 v Ostravě-Porubě.

Do Ostravy-Poruby je možné se pohodlně dostat sjezdem z dálnice D1 sjezdem 354 na ulici Rudná nebo sjezdem 349 na ulici 17. listopadu, z centra pak po ulici Opavská. Pro soutěžící na Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 a jejich doprovod je připraveno parkování na prostoru podél Hlavní třídy. Prosíme všechny účastníky, aby pro parkování svých vozů využívali pokud možno výhradně tohoto prostoru, parkování v těsné blízkosti haly je velmi omezené.

Pokud pro dopravu zvolíte MHD, k hale se dostanete tramvají č. 3, 7, 8, 9, 17 zastávka Poruba vozovna nebo autobusy č. 40, 43, 44, 45, 58, 65, zastávka Poruba vozovna.

Propozice

Aktuální propozice soutěže včetně časů pro prezenci jednotlivých věkových kategorií najde na stránkách Českého svazu tanečního sportu.

Šatny

Pro taneční páry bude k dispozici 7 šaten se sociálním zázemím. Východ z šaten na taneční parket je umístěn mezi tribunami B2 a B3. Upozorňujeme soutěžící, že za věci odložené v šatně nenese pořadatel zodpovědnost. Pro odložení drobností nutných těsně před soutěžním kolem, bude tanečním párům k dispozici prostor laviček mužstev mezi sektory B2 a B3.

Doprovodný servis

V průběhu celého Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 jsou vám k dispozici profesionální image služby firem Eledanza a ARTE-CREO. Pro rezervaci jejich služeb prosím kontaktujte přímo uvedené firmy.

GENERÁLNÍ SPONZOŘI A PARTNEŘI AKCE

Celé Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 by nebylo možné zorganizovat bez podpory našich dlouholetých sponzorů a partnerů.

Velmi si vážíme jejich přízně a ze srdce jim jménem celého týmu a tanečního sportu děkujeme.