Novinky

MISTŘI ČR 2017 !!!!

Koncem listopadu se po roce opět konalo Mistrovství ČR družstev tentokrát v Brně. Taneční klub Trend Ostrava sídlící v Katolickém domě, čekal rok na příležitost obhájit titul mistrů ČR v dospělé kategorii a na tuto příležitost se taneční páry náležitě připravovaly.

Taneční základna tanečního klubu se rozrůstá a proto letos na MČR družstev startovaly rovnou tři týmy. Nejmladší skupina čtyř tanečních párů bojovala o medailové pozice v kategorii Do 21 let. Družstvo bylo ve složení:

 1. Marián Hlaváč a Tereza Maturová
 2. Daniel Braš – Marie Glistová
 3. Jan Vilášek – Vasilisa Hošovská
 4. Fadrný Matěj – Marie Kornerová

Mládežníci bojovali v latinskoamerických tancích velmi dobře a jejich výkony je vynesly až na medailové 3. místo!

 

Po tomto úspěchu byli všichni nedočkaví zda dospěláci obhájí titul a TK Trend se stane opět nejlepším klubem v ČR. V dospělé kategorii v latinskoamerických tancích startovaly rovnou dvě družstva:

Družstvo „A“:

 1. Tomáš Gál – Sabina Karásková
 2. Marián Michňa – Karolína Veselá
 3. Marek Kypús – Jaroslava Tietzová
 4. Marián Hlaváč – Tereza Maturová

Družstvo „B“:

 1. Daniel Braš – Marie Glistová
 2. Lubomír Kozel – Adéla Siročáková
 3. Petr Otáhal – Vendula Prokopová
 4. Petr Hýl – Veronika Jordanová

 

V této kategorii startovalo 17 družstev, úroveň tedy byla opravdu vysoká. Již velkých úspěchem bylo, že se do finále dostaly obě družstva TK Trend Ostrava. Ani jedno družstvo se neztratilo a svými výkony se probojovali na přední příčky.

Družstvo „B“ se umístilo na konečném 4. místě. Všechny taneční páry družstva „A“ vyhráli a nám se podařilo obhájit titul mistrů ČR! Je to velký úspěch a jsme rádi, že můžeme reprezentovat Ostravu nejen v ČR, ale také ve světě.

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!!!!

Sdílejte