Trend

Páry

Taneční pro mládež – Bílovec

Absolvování tanečního kurzu patří patří k nedílné výbavě mladého člověka. V našich lekcích se seznámíte jak s vážnějším standardem (waltz, tango, valčík, quickstep), tak s hravou latinou (cha-cha, jive, merengue). Výuka je rovněž doplněna o základy společenského chování. Jedna z lekcí bývá neformální a je obohacena přípravou rautu a drobného občerstvení.

Taneční pro dospělé (začátečníky) – Bílovec

Pokud už od absolvování Vašich tanečních uběhl nějaký ten pátek, nebo jste taneční kurzy na střední škole nenavštěvovali, rádi Vás uvítáme v našem kurzu. Pohodová výuka je určena pro manželské páry a partnerské dvojice, které si chtějí osvěžit své taneční umění a připravit se na novou plesovou sezónu.

Tančírna pro partnerské dvojice

Taneční kurzy pro dospělé taneční páry jsou vedeny profesionálními lektory s osobním a přátelským přístupem! Vsázíme na menší počet párů v kurzu. Naše taneční lekce jsou pohodové a přitom na velmi kvalitní úrovni. Osvojíte si základy společenských tanců a zazáříte na plese či jiné taneční akci.

Individuální lekce

Chcete se naučit tančit, ale lekce v tanečních vám nevyhovují? Dáváte přednost osobnímu přístupu a chcete se rychle zlepšovat? Individuální lekce jsou přesně to, co hledáte. Trenéry jsou úspěšní tanečníci, kteří s vámi hodinu protančí a neučí vás pouze teorii. Individální lekci si může objednat taneční pár i jednotlivec.