Vážení milovníci tance, milí přátelé, vzácní obchodní partneři.

Dovolujeme si vás tímto srdečně pozvat na 1. reprezentační ples tanečního klubu Trend Ostrava.

Po dlouhé řadě let pořadatelství regionálních a mezinárodních soutěží, Mistrovství České republiky nevyjímaje, jsme se rozhodli připravit pro vás velkou společenskou událost, v rámci které se vy sami stanete hvězdami tanečního parketu.

V reprezentačním sále nového objektu Dům tance Ostrava se můžete těšit na vynikající prostor pro tanec, útulné zázemí, výbornou kapelu Nautilus band prokládanou výběrem těch nejlepších skladeb reprodukované standardní a latinskoamerické taneční hudby, mimořádně pestrou nabídku studené kuchyně a bohatou tombolu s atraktivními výhrami. Připraveno pro vás bude rovněž několik vystoupení z řad našich tanečníků i hostů.

Připravena je pro vás nabídka bio vín vinařství Mikulčík a možnost ochutnat výborné rumy z nabídky Spirits Original včetně míchaných nápojů.

Prestiž této akce jsme se rozhodli podtrhnout i dress codem, kterým je Black tie preffered. Tento dress code dámám umožňuje předvést se v dlouhé večerní róbě, která jinak zahálí v dámském šatníku. Barva těchto šatů je zcela v rukách dámy, která tak má možnost vybrat si barevné ladění svému srdci nejbližší.

Pánové pak mohou obléknout klasický smoking spolu s černým motýlkem. Pokud nicméně smokingem nedisponují, zcela adekvátní náhradou je černý či půlnočně modrý večerní oblek, který jistě ve svém šatníku většina pánů má pro večerní společenské události.

Shrnutí

Kdy: 2. března 2024, 19:00
Kde: Dům tance Ostrava, Junácká, Ostrava – Stará Bělá
Attire: Black tie preferred

Prodej vstupenek

Vstupenky na náš reprezentační ples si můžete zakoupit pouze v předprodeji a vybrat si to správné místo pro vás můžete přímo zde (kliknutím na vybraný stůl):

Dostupné vstupenky

Partneři plesu

Těšíme se na vaši návštěvu a ze srdce vám děkujeme za vaši přízeň.

Tým Tanečního klubu Trend Ostrava.