Novinky

Tento týden máme pro vás spoustu výsledků a úspěchů!

Velká cena MZ Dance Team 

Super taneční liga 2020

Junior 1 STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 11. místo

Junior 1 LAT

Dominik Novák – Alice Mašková 3. místo

Michal Hrabovský – Karolína Jelínková 6. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 18. místo

Junior 2 STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 25. místo

Junior 2 LAT

Dominik Novák – Alice Mašková 7. místo

Dominik Mylek – Klára Šimíková 8. místo

Michal Hrabovský – Klára Jelínková 19. místo

Dominik Pochylý – Eliška Podgorná 19. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 36. místo

Mládež LAT

Alexander Kuchař – Eliška Suszková 9. místo

Dominik Mylek – Klára Šimíková 15. místo

Dospělí LAT

George Sutu – Tereza Florová 1. místo

Marian Hlaváč – Tereza Maturová 3. místo

Marián Michňa – Karolína Veselá 4. místo

Senior I LAT

Luboš Nevrla – Jana Kaštovská 1. místo

Velká cena MZ Dance Team 

Postupové soutěže

Junior 2 B LAT

Dominik Pochylý – Eliška Podgorná 1. místo

Mládež C STT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 7. místo

Mládež C LAT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 4. místo

Dospělí C STT

René Sýkora – Kateřina Víchová 10. místo

Dospělí C LAT

René Sýkora – Kateřina Víchová 2. místo

Senior I E STT

Luboš Nevrla – Jana Kaštovská 1. místo

Taneční festival Gradace 2020

Taneční liga

Junior 1 STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 6. místo

Junior 1 LAT

Dominik Novák – Alice Mašková 3. místo

Michal Hrabovský – Karolína Jelínková 6. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 19. místo

Junior 2 STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 18. místo

Junior 2 LAT

Dominik Novák – Alice Mašková 8. místo

Dominik Pochylý – Eliška Podgorná 9. místo

Michal Hrabovský – Karolína Jelínková 15. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová 28. místo

Mládež LAT

Alexander Kuchař – Eliška Suszková 5. místo

Dominik Mylek – Klára Šimíková 9. místo

Dospělí LAT

George Sutu – Tereza Florová 1. místo

Marian Hlaváč – Tereza Maturová 2. místo

Marián Michňa – Karolína Veselá 3. místo

Taneční festival Gradace 2020

Postupové soutěže

Děti II E kombi 

Josef Šarman – Vendula Vinárková 10. místo

Junior I E STT

Josef Šarman – Vendula Vinárková 13. místo

Junior I E LAT

Josef Šarman – Vendula Vinárková 11. místo

TPV – Děti II kombi 

Josef Šarman – Vendula Vinárková 1. místo

TPV – Junior I kombi 

Josef Šarman – Vendula Vinárková 1. místo

Restart LowCost Cup 2020 Brno 

Dospělí C STT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 13. místo

Dospělí C LAT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 8. místo Gratulujeme k nové třídě B!

Mládež C STT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 2. místo

Mládež C LAT 

René Sýkora – Kateřina Víchová 4. místo

Dospělí E STT 

Pavel Kodytek – Alexandra Bodzás 3. místo Gratulujeme k nové třídě D!

Sdílejte