Novinky

Výsledkový servis

Hradec Králové Open

DSE CHEGP Junior I STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     8. místo

Michal Hrabovský – Sabina Bujnochová             17. místo

DSE CHEGP Junior I LAT

Michal Hrabovský – Sabina Bujnochová             13. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     23. místo

DSE CHEGP Junior II LAT

Dominik Mylek – Klára Šimíková                          5. místo

Dominik Pawlowski – Barbora Prokopová         9. místo

WDSF Open Youth Latin

Tomáš Boldiš – Marie Glistová                             1. místo

Jakub Zíma – Angelina Nedbailo                          2. místo

Uherské Hradiště

Junior II C STT

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   4. místo

Junior II C STT

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   13. místo

Novo Mesto

WDSF International Open Latin

Marián Michňa – Karolína Veselá                        6. místo

Taneční liga Moravskoslezské divize

Český Těšín

Junior I C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     1. místo

Junior I C LAT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     6. místo

Junior II C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     1. místo

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   2. místo

Junior II C LAT

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   3. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     8. místo

Junior II B LAT

Dominik Pawlowski – Barbora Prokopová         2. místo

Ústí nad Labem

Mistrovství ČR Seniorů I LAT

Luboš Nevrla – Jana Kaštovská                                     3. místo

WDSF World Open

Zagreb Croatia

Marian Michňa – Karolína Veselá 13. místo

Vyškov

Mládež B LAT

Dominik Pawlowski – Barbora Prokopová         1. místo

Gratulujeme Domčovi a Barči k nové výkonnostní třídě „A“!

Dance Sport Festival Hodonín

Junior II C STT

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   6. místo

Junior II C LAT

Roman Czeczotka – Marie Slezáková                   5. místo

Danza Life Brno

Junior I C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     1. místo

Junior I C LAT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     5. místo

Junior II C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     1. místo

Junior II C LAT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     2. místo

Daniel a Vaneska si v Brně vytancovali novou výkonnostní třídu „B“.

Gratulujeme!

WDSF Open Youth Latin

Warsaw Poland

Marian Hlaváč – Tereza Maturová                       1. místo

WDSF World Open Latin

Marian Hlaváč – Tereza Maturová                       20. místo

WDSF International Open Latin

Pontault – Combault France

George Sutu – Tereza Florová                              1. místo

Marián Michaňa – Karolína Veselá                      7. místo

WDSF Open Senior I Latin

Szentes Hungary

Luboš Nevrla – Jana Kaštovská                                     2. místo

Marendi Pro-am Cup 2019

Kateřina Víchová

Valčík 2. místo

Rumba 10. místo

Samba 11. místo

Multi STT 1. místo

Multi LAT 6. místo

Sdílejte