Ladný pohyb v sambě

Obdivujete plynulý pohyb tanečnic, jeho smyslnost a přirozenost v tanci samba? Toužíte po stejné ladnosti? Právě pro vás tady máme workshop Ladný pohyb v sambě, který je zaměřený na charakteristické principy v tanci samba a ladný pohyb rukou v něm. Samba je charakteristická několika typy rytmizací, přičemž technika pohybu se liší od ostatních latinskoamerických tanců. Proto někdy může působit jako oříšek doplnit ladné ruce k sambovým krokům a figurám. V dnešním workshopu se společně vrhneme na základní figury samby a naučíme se, jak zvládnout koordinovat ruce v tomto tanci při zachování plynulosti pohybu.

Workshop je určený jak ProAm tanečnicím, Single ladies dámám tak i všechm ostatním tanečnicím bez rozdílu úrovně, zvládnou jej začátečnice i pokročilé matadorky. Workshop se bude konat v pátek 22. března 2024 od 17:15 do 19:00 v prostorách TK Trend Ostrava.

Volba obuvi je čistě na vás, můžete zvolit taneční obuv na podpatku, tréninkovou obuv, či cvičky/tenisky. Důležité je především vaše pohodlí a bezpečný pohyb po parketu.

Cena: 300 Kč/osoba

Platba za workshop proběhne v hotovosti na místě.

Těšit se na vás bude Vendy Prokopová

22 března 2024 @ 17:15
17:15 — 19:00 (1h 45′)

Spodní sál

Přihlásit se

Sdílejte