Novinky

Reprezentace ČR na Mistrovství Evropy v latinskoamerických tancích kategorie Mládež

Mimořádného úspěchu dosáhl náš pár Barbora Prokopová a Tobias Ottner na Mistrovství Evropy v latinskoamerických tancích v kategorii mládež, které se konalo 1. června 2024 v německých Brémách.

V konkurenci nejlepších párů ze všech evropských zemí obsadili výborné 24. místo a dosáhli tak na nejvyšší místo ze všech našich reprezentantů.

Oběma moc děkujeme za reprezentaci klubu a České republiky, náš vřelý dík patří i George Edurad Sutu za přípravu a vedení páru.

Tým TK Trend Ostrava

Vynikající výsledky našich reprezentantů v zahraničí

Až do vzdáleného franzcouzského Nice vyrazili naši reprezentanti Barbora Prokopová a Tobias Ottner sbírat body do mezinárodního rank listu. A cesta se rozhodně vyplatila, protože z mezinárodní soutěže v kategorii mládež přiváží 3. a 1. místo!

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci klubu a českého tanečního sportu!

Tým TK Trend Ostrava.

Svolání členské schůze spolku TK Trend Ostrava

Správní rada spolku Taneční klub Trend Ostrava IČO 65497945 tímto svolává členskou schůzi spolku (dále jen ČS). ČS se koná dne 14. 4. 2024 od 16.00 hod. v areálu TK Trend Ostrava, Junácká 124, 724 00 Ostrava-Stará Bělá s následujícím programem:

 1. Zahájení
 2. Volba orgánů ČS
 3. Schválení programu jednání
 4. Zpráva o činnosti spolku za uplynulé období
 5. Zpráva o hospodaření a účetní uzávěrce za uplynulé období a její schválení
 6. Volba správní rady spolku
 7. Schválení rozpočtu spolku pro následující období 
 8. Schválení výše základního a rozšířeného členského příspěvku
 9. Organizační zajištění chodu spolku
 10. Usnesení
 11. Závěr

Prezence na ČS bude probíhat dle platných stanov spolku od 15.30 hod. 

Jaromír Riedel – předseda spolku

Jarní prázdniny v Trendu

Milé tanečnice a tanečníci, příští týden (11. března – 17. března) jsou na ostravsku jarní prázdniny a i náš klub si vybírá pár dnů volna. Nepoběží tedy žádné kurzy ani vedené lekce. Budeme se na vás opět moc těšit v pondělí 18. března 2024.

Tým TK Trend Ostrava

Pokračování výuky v kurzech v novém roce 2024

Milí kurzisté, tanečnice a tanečníci, naše kurzy pro vás opět poběží podle běžného rozvrhu od pondělí 8. ledna 2024. Využijte tento týden pro regeneraci po vánočních svátcích, naši lektoři se na vás těší od příštího týdne.

Tým TK Trend Ostrava

Trio style workshop – ZRUŠENO

Vážení klienti,

z důvodu nenaplnění minimální potřebné kapacity jsme nuceni dnešní Trio style workshop zrušit.

Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit na dalších akcích a pravidelných kurzech naší taneční školy.

Tým TK Trend Ostrava

Podzimní prázdniny 2023 v TK Trend

Připomínáme našim kurzistům, že z důvodu podzimních prázdnin ve dnech 26. a 27. října 2023 výuka v našich kurzech neprobíhá (týká se kurzů Street dance 1 a 2, Contemporary dance a Baby balet).

Přejem krásné podzimní dny!

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce 23. 10. 2023

Z důvodu nemoci proběhne v pondělí 23. října 2023 practise standardních tanců v čase 18:00 – 19:00. Vedená lekce STT je nahrazena volným tréninkem, využijte možnost tréninku na velkém sále.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Pohádkové taneční odpoledne pro děti

V říjnovém programu jsme nezapomněli ani na naše nejmenší tanečníky. Na neděli 22. října 2023 jsme pro ně připravili pokračování velmi populárních tanečních odpoledne, tentokrát věnované pohádkám a pohádkovým písničkám. Bližší informace a možnost přihlášení najdete na našem webu: https://tktrendostrava.cz/produkt/tanecni-odpoledne-pro-deti-rijen-2023/

Těšíme se na všechny malé tanečnice a tanečníky!

Páteční workshop pro dámy

Po prázdninovém zkušebním provozu se vracíme s úspěšným konceptem tematických workshopů. Tentokrát jsme si pro vás připravili tanec chacha a charakteristický kubánský pohyb boků, který je hnacím motorem přirozenosti a plynulosti pohybu v tomto tanci. Workshop proběhne v pátek 20. října od 17 hodin.

Bližší informace a možnost přihlášení najdete na našem webu zde: https://tktrendostrava.cz/produkt/ke-korenum-kuby/.

Změna ve výuce v pondělí 11. 9. 2023

Z důvodu nemoci neproběhne v pondělí 11. září 2023 úvodní hodina kurzů Základy STT a LAT tanců pro děti, Fit dance a Sólo combi dance – pokročilí.

Děkujeme za pochopení!

Tým TK Trend Ostrava

Den otevřených dveří a zahájení sezóny

S dobíhajícími letními prázdninami se neodmyslitelně pojí i naše tradiční dny otevřených dveří a zahájení výuky v kurzech. Letos jsme pro vás den otevřených dveří naplánovali na pondělí 4. září 2023, kdy se na vás v časech 16:00 – 18:00 moc těšíme v prostorách našeho klubu.

Samotná výuka v kurzech bude zahájena v pondělí 11. září 2023 dle aktuálního rozvrhu na našich stránkách.

Těšíme se na vás!

Tým TK Trend Ostrava

Ukončení výuky ve školním roce 2022/23

Milé tanečnice a tanečníci, rodiče a přátelé tance. Čtvrtkem 15. června 2023 jsme ukončili výuku v našich dětských a mládežnických kurzech (týká se kurzů Baby studio, Baby balet, Taneční přípravka děti sólo, Základy STT a LAT tanců pro děti, Dětské páry TPV/E, Pop show dance 1 a 2, Street dance 1 a 2, Contemporary, Juniorská formace a Vedená lekce pro sólo dívky).

Rádi bychom vám všem touto cestou chtěli poděkovat za přízeň a podporu, kterou našemu tanečnímu klubu Trend Ostrava věnujete.

Přejeme vám krásné, pohodové a prosluněné prázdniny a budeme se těšit na setkání v září v nové taneční sezóně 2023/24.

Tým TK Trend Ostrava.

Změna ve výuce 14. 6. 2023

Z důvodu nepřítomnosti lektorů neproběhne ve středu 14. června 2023 vedená lekce pro latinskoamerické páry třídy E-B (18:00 – 18:45).

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce 1. 6. 2023

Z provozních důvodů dne 1. června 2023 neproběhnou kurzy Street dance 1 a Street dance 2.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Trend Open Air Gala 2023

U příležitosti 25. výročí založení našeho tanečního klubu jsme pro vás připravili nedělní odpoledne plné dětských atrakcí a vystoupení všech našich členů pod názvem Trend Open Air Gala 2023.

Dětský den, naplánovaný od 14 do 16:45 proběhne pouze za příznivého počasí, Galashow proběhne za každého počasí (za deště na velkém sále).

Těšíme se na vás!

Tým TK Trend Ostrava

Květnové taneční odpoledne pro děti 5-9 let

Pro děti ve věku 5-9 let jsme připravili další nedělní taneční odpoledne pod vedením Vendy Prokopové.

28. května jsou od 14:30 pro děti připraveny nové choreografie na známé letní hity, hry, spousta zábavy a také výroba havajských věnců! Informace a přihlášku najdete na našem webu https://tktrendostrava.cz/tanec-pro-deti.

A přijít může kdokoliv, ať už patří mezi naše stálé klienty, nebo jen půjde kolem :-).

Těšíme se na vás!

 

Vedené lekce pro páry třídy B-M

Od úterý 18. dubna 2023 obnovujeme také vedené lekce pro páry třídy B-M. Lekce budou vedeny vynikajícím tanečníkem Georgem Eduardem Sutu a budou probíhat v úterý od 17 do 18 hodin na horním sále našeho klubu. Vedená lekce je otevřena pro všechny páry bez ohledu na klubovou příslušnost, úhrada za lekci ve výši 150 Kč na osobu proběhne v hotovosti vždy na začátku lekce.

Těšíme se na vaši účast!

Tým TK Trend Ostrava

Taneční odpoledne pro děti 5-9 let

Pro děti ve věku 5-9 let jsme připravili nedělní taneční odpoledne pod vedením oblíbených sester Prokopových.

23. dubna jsou od 15:30 pro děti připraveny nové choreografie na známé písničky, hry a spousta zábavy! Informace a přihlášku najdete na našem webu https://tktrendostrava.cz/tanec-pro-deti.

A přijít může kdokoliv, ať už patří mezi naše stálé klienty, nebo jen půjde kolem :-).

Těšíme se na vás!

Vedené lekce latinskoamerických tanců obnoveny

Už od této středy, 5. dubna 2023, můžete opět zavítat na vedené lekce latinskoamerických tanců. Vedené lekce budou probíhat každou středu od 18:00 do 18:45 na spodním sále našeho klubu a jsou zaměřeny na techniku latinskoamerických tanců pro třídy E-C.

Těšíme se na vás!

Tým TK Trend Ostrava

Jarní prázdniny v Trendu

Z důvodu jarních prázdnin ve dnech 6. března až 12. března 2023 neprobíhá žádná výuka v našich kurzech. Vzhledem k plánovanému jarnímu úklidu bude provoz na obou sálech omezen, prosíme proto soutěžní páry o obezřetnost při plánování tréninků.

Těšíme se na vás opět od 13. března.

Tým TK Trend Ostrava

Zrušení výuky ve dnech 23. 1. 2023 a 24. 1. 2023

Z důvodu probíhajícího soustředění před Mistrovstvím ČR v latinskoamerických tancích je kompletně zrušena výuka v kurzech ve dnech 23. ledna 2023 a 24. ledna 2023. Konkrétně se jedná o tyto kurzy:

 • Základy STT a LAT tanců pro děti
 • Dětské páry TPV/E
 • Vedená lekce + practise STT
 • Juniorská formace
 • Vedená lekce pro sólo dívky
 • ProAm
 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti sólo
 • Single ladies dance

Přijďte podpořit naše páry v sobotu 28. 1. 2023 do Ostravy Poruby na MČR!

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 18. 1. 2023

Z provozních důvodů ve středu 18. 1. 2023 neproběhne výuka v kurzech PopShow Dance 1 a PopShow Dance 2. Výuka bude nahrazena po dohodě s vyučující lektorkou. Ostatní kurzy probíhají beze změny.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Vánoční galaprogram 2022

Na pondělí 19. 12. 2022 od 16:00 a 18:00 hodin jsme pro vás připravili Vánoční galaprogram, v rámci kterého se představí všechny složky tanečního klubu. Vstupenky jsou k dispozici na sekretariátu klubu (Junácká 124, Ostrava – Stará Bělá).

Těšíme se na vás!

Tým TK Trend Ostrava

Omezení provozu na velkém sále dne 5. 12. 2022

Z provozních důvodů nebude v pondělí 5. 12. 2022 k dispozici velký sál. Prosíme sportovní páry a jejich lektory, aby věnovali pozornost rozvrhu kurzů a přizpůsobili si trénink tomuto omezení.

Dětské kurzy (Základy STT a LAT tanců pro děti, Dětské páry TPV/E LAT, Juniorská formace, Vedená lekce pro sólo dívky) a kurzy pro veřejnost (ProAm) běží dle běžného rozvrhu.

Děkujeme za pochopení.

Omezení výuky

Zahraniční trenér – Franco Formica

Ve dnech 25. – 27.10.2022 bude výuka možná pouze na horním sále.

Výuka kurzů v ÚTERÝ bude také na horním sále.

Seminář s Francem Formicou bude ve STŘEDU 17.00 – 18.30hod.

Změna ve výuce ve dnech 10.10. a 11.10.2022

Z důvodu nemoci dojde ve dnech 10. října a 11. října 2022 k následujícím změnám ve výuce:

 • Kurz Základy STT a LAT tanců pro děti (pondělí 16:00 – 17:00) a kurz Dětské páry TPV/E LAT (pondělí 17:00 – 18:00) povede lektrorka Marcela
 • Kurz Formace (pondělí 18:00 – 19:00 a úterý 18:00 – 19:00) neproběhne, výuka bude nahrazena v rámci víkendového soustředění
 • Kurz ProAm (pondělí 19:00 – 20:30) povede lektor Marian
 • Kurz Single Ladies (úterý 19:00 – 20:00) odpadá

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 22. 9. 2022

Z provozních důvodů dnes povede kurz Street dance 1 lektor Marian a kurz Street dance 2 bude spojen s kurzem Contemporary.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Omezení provozu na velkém sále dne 22. 9 .2022

Upozorňujeme sportovní páry a lektory sportovních párů, že ve čtvrtek 22. 9. 2022 je velký sál k dispozici pouze do 17:30. Na horním a spodním sále probíhá výuka dětských kurzů od 16:30 do 19 hodin, poté je možné využít tyto sály pro trénink.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 13. 9. 2022

Z důvodu přítomnosti zahraničních lektorů proběhnou v úterý 13. 9. 2022 všechny kurzy na horním sále. Jedná se o tyto kurzy:

 • Baby studio
 • Taneční přípravka pro děti solo
 • Juniorská formace
 • Single ladies dance

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Den otevřených dveří a začátek výuky

Přijměte naše srdečné pozvání na den otevřených dveří, který se uskuteční 5. 9. 2022 od 16 do 18 hodin a v rámci kterého si můžete prohlédnout prostory klubu a s radostí vám pomůžeme v případě, že váháte, který kurz z naší nabídky si vybrat.

Pravidelná výuka v kurzech bude zahájena
v úterý 6. 9. 2022.

Těšíme se na vás v novém školním roce 2022/23!

Tým TK Trend Ostrava

Změna výuky

Ve středu 15. 6. 2022 je seminář s Jardou Kučerou zrušen.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 1. 6. a 2. 6. 2022

Z důvodu nepřítomnosti lektorky se neproběhnou následující hodiny:

1. 6. 2022 (středa)

16.00 – 17.00 Pop show dance 1
17.00 – 18.00 Pop show dance 2

2.6. 2022 (čtvrtek)

17.30 – 18.30 Street dance
18.30 – 19.30 Street dance
19.30 – 20.00 Top class

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 4. 4. a 5. 4. 2022

Z provozních důvodů ve dnech 4. dubna a 5. dubna 2022 neprobíhá žádná výuka v kurzech pro veřejnost. Jedná se o následující kurzy:

 • Pondělí 4. dubna 2022:
  • Dětské páry TPV/E
  • Juniorské formace
  • Vedená lekce + Practise STT – D, C, B
  • Pohybová průprava
  • ProAm
 • Úterý 5. dubna 2022:
  • Baby Studio
  • Taneční přípravaka děti solo
  • Juniorská formace
  • Single ladies dance

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 16. 3. 2022

Z provozních důvodů dne 16. března 2022 neproběhne kondiční a pohybová příprava s Lubošem ani vedená s Jardou Kučerou.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Omezení provozu na dolním sále

V pátek 11. března 2022 bude provoz na dolním sále omezen v těchto časech:

 • 16.00 – 17.00
 • 19.30 – 21.00

V sobotu 12. března 2022 bude provoz na dolním sále omezen po celý den.

V obou případech prosím využívejte k tréninku pouze horní sál.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce 9. 3. 2022

Z provozních důvodů ve středu 9. března 2022 neproběhne vedená hodina s Jardou Kučerou. Practise začíná v 18:15.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Omezení provozu

Ve dnech 25. a 26.2.2022 bude mimo provoz dolní sál.

Tím, že Trend Ostrava opět navštíví Dima Timokhin, nebude možnost trénovat na horním sále v těchto časech:

25.2. 9.00-18.00 hod

26.2. 9.00 – 13.30 hod

Děkujeme za pochopení.

Jarní prázdniny v Trendu

Milé děti a kurzisté, v týdnu od 28. února 2022 do 6. března 2022 má okres Ostrava jarní prázdniny, takže výuka v našich kurzech ve dnech 28. 2. 2022 až 6. 3. 2022 neprobíhá. Týká se následujících kurzů:

 • Dětské páry TPV/E
 • Juniorské formace
 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti sólo
 • Pop show dance 1 a 2
 • Vedená lekce pro TPV dívky
 • Street dance 1, 2 a TOP CLASS

Výuka v ostatních kurzech probíhá dle dohody s lektorem.

Přejeme vám příjemný relax a budeme se na vás těšit opět od 7. března 2022.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 2. února 2022

Ve středu 2. února 2022 neproběhne Kondiční příprava s Lubošem, Vedená lekce C, B, A, M s Jardou Kučerou ani Practise LAT. Ostatní kurzy probíhají beze změny.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

 

Změna místa konání kurzu dne 1. 2. 2022

Z důvodu probíhajícího soustředění budou v úterý 1. února 2022 všechny kurzy probíhat na sále v prvním patře. Jedná se o tyto kurzy:

 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti solo
 • Juniorské formace
 • Single ladies dance

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Změna ve výuce dne 25. ledna 2022

Z provozních důvodů dne 25. ledna 2022 neproběhne výuka v kurzu Juniorská formace (18:00-19:00) a Single ladies dance (19:00-20:00).

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Důležité informace

—> Změna výuky —> ve středu se RUŠÍ pohybovka s Lubošem

—> Omezení provozu sálu —> v pátek a v sobotu je mimo provoz DOLNÍ sál

Děkujeme za pochopení.

Změna místa konání kurzů ve dnech 11. 1. až 13. 1. 2022

Z důvodu probíhajících lekcí se zahraničním trenérem budou ve dnech 11. 1. 2022 až 13. 1. 2022 všechny kurzy pro veřejnost probíhat na horním sále.

Týká se následujících kurzů:

 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti sólo
 • Juniorské formace
 • Single ladies dance
 • Street dance 1
 • Street dance 2
 • Street dance TOP CLASS

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Peter Stokkebroe opět v Trendu

S mimořádným potěšením na půdě našeho klubu opět přivítáme skvělého Petera Stokkebroe. Využijte možnost účasti na společném semináři, který proběhne 12. ledna 2022 od 17:00 do 18:30.

Cena semináře je 30€ na osobu a seminář je otevřený i pro mimoklubové páry.

Těšíme se na setkání s vámi!

Tým TK Trend Ostrava

Základní a rozšiřující členský příspěvek ČSTS

Prosíme všechny soutěžní páry a jednotlivce, aby nám do čtvrtku 23. prosince 2021 na email info@tktrendostrava.cz nahlásili, zda si přejí uhradit rozšiřující členský příspěvek ČSTS (soutěžní registrace).

Upozorňujeme soutěžní páry, že bez uhrazeného rozšiřujícího příspěvku ČSTS není možné účastnit se soutěží ČSTS.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava.

Ukončení výuky před Vánočními prázdninami

Milí tanečníci a kurzisté,

výuka v našich kurzech bude ukončena 17. 12. 2021. Předpokládané zahájení výuky v novém kalendářním roce (dá-li epidemie) je plánováno na 3. 1. 2022. Toto ukončení se týká následujících kurzů:

 • Dětské páry TPV/E
 • Juniorská formace
 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti solo
 • Pop show dance 1 a 2
 • Street dance 1, 2 a TOP CLASS

Výuka v ostatních kurzech probíhá dle dohody s vedoucím lektorem.

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za přízeň, kterou věnujete našemu tanečnímu klubu, a popřát vám klidné a především zdravé svátky Vánoční.

Budeme se těšit na setkání s vámi v novém roce 2022.

Tým TK Trend Ostrava

Zrušení plánovaného Vánočního galaprogamu

Milí kurzisté, rodiče a přátelé našich tanečníků a tance vůbec.

Dlouho jsme věřili, že budeme schopni pro vás připravit náš tradiční Vánoční galaprogram, ve kterém vám naši tanečníci ukáží své pokroky v tanečních dovednostech. Bohužel současná epidemická situace nás v našich plánech zastavila, takže jsme nuceni i letos zrušit tradiční Vánoční galaprogram :-(.

Pokud to situace umožní, připravíme pro vás galaprogram v náhradním termínu, o kterém vás budeme včas informovat.

S díky za pochopení a přáním klidných adventních dnů,

Tým TK Trend Ostrava

Zrušení soutěže Crystal Cup 2021

Milí příznivci tance, sportovci, soutěžící.

S velkou lítostní vám musíme oznámit, že vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit naši soutěž Crystal Cup 2021, plánovanou na 11. 12. 2021.

Děkujeme za pochopení a přejeme především pevné zdraví.

Tým TK Trend Ostrava

Změna místa konání kurzů dne 11.11.2021

Z provozních důvodů budou dne 11. listopadu 2021 probíhat všechny kurzy na horním sále.

Týká se následujících kurzů:

 • Street dance 1
 • Street dance 2
 • Street dance TOP CLASS

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Podzimní prázdniny v Trendu

Od 27. října 2021 do 29. října 2021 jsou vyhlášeny podzimní prázdniny, takže ani výuka v našich kurzech neprobíhá. Týká se těchto kurzů:

 • Pop show dance 1
 • Pop show dance 2
 • Dětské páry TPV/E-STT
 • Vedená lekce pro TPV dívky solo
 • Street dance 1
 • Street dance 2
 • Street dance – TOP CLASS

Přejeme příjemné prázdniny a budeme se na vás těšit v dalším týdnu.

Tým TK Trend Ostrava

Sergey Surkov a Melia v Trendu!

Zveme Vás na seminář, který se bude konat 18.11.2021 v 17.00 – 18.30 hod.

Cena 30 Euro/osoba

Seminář je otevřený i pro mimoklubové páry, neváhejte se zúčastnit.

Změna místa konání kurzů ve dnech 11. 10. – 14. 10.

Z důvodu přítomnosti zahraničního lektora ve dnech 11. října 2021 až 14. října 2021 probíhají všechny kurzy na horním sále. Týká se následujících kurzů:

 • Dětské páry TPV/E
 • Juniorská formace
 • ProAm
 • Baby studio
 • Taneční přípravka děti solo
 • Single ladies dance
 • Popshow dance
 • Vedená lekce TPV dívky
 • Street dance

Děkujem za pochopení,
Tým TK Trend Ostrava

Franco Formica v Trendu

Zveme Vás na seminář s Francem Formicou v termínu 13.10.2021 v 17.00 – 18.30 hod.


Cena je 30 Euro/osoba.


Seminář je otevřený také pro mimoklubové taneční páry.


Těšíme se na Vás.

Taneční kurzy pro školní rok 2021/22

Milí taneční přátelé a příznivci, přinášíme vám informace týkající se startu tanečních kurzů pro letošní školní rok 2021/2022!

Výuka v kurzech začíná v pondělí 13. 9. 2021

Abychom vám zpříjemnili začátek školného roku, připravili jsme pro vás Zábavné odpoledne s Tanečním klubem Trend Ostrava.

Čeká vás spousta zajímavých vystoupení, taneční kvíz a exkluzivně také vystoupení kouzelnice Radany!

Zobrazit podrobnosti

Taneční kurzy pro mládež (Bílovec)

Taneční kurzy pro mládež budou zahájeny ve čtvrtek 2. září 2021 v KD v Bílovci.

Rozdělení výuky:

 • noví kurzisté (školní rok 2021/2022) – 1. lekce, od 16:00 do 17:30 hod.
 • stávající kurzisté (školní rok 2020/2021) – 6. lekce, od 18:00 do 19:30 hod.

Změna výuky

Dnes 14.2.2024 je ZRUŠENA kondiční příprava s Honzou v 17.45hod.

Děkujeme za pochopení!