Soutěže

Několikrát ročně pořádáme taneční soutěže včetně vrcholových soutěží Super taneční ligy a mezinárodní soutěže. Neváhejte a přijďte se podívat na ty nejlepší taneční výkony!

Zrušení soutěže Trend Cup 2020

S přihlédnutím k aktuálnímu vývoji v souvislosti s rozšířením virové nákazy COVID-19 jsme se rozhodli zrušit plánovanou soutěž Trend Cup 2020, která měla proběhnout 4. 4. 2020 a 5. 4. 2020. Neproběhnou ani plánované postupové soutěže, ani WDSF soutěž. O náhradním termínu jednáme a budeme vás včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

Tým TK Trend Ostrava

Cancellation of Trend Cup 2020 competition

Considering the actual situation in COVID-19 infection, we have decided to cancel Trend Cup competition, originaly planed for 4th and 5th of April 2020. Both regional CSTS and WDSF competitions are canceled. We are currently in the discussion of alternative date. We will keep you updated.

Thanks for your understanding.

TK Trend team

Trend Cup 2020

I v letošním roce náš klub pořádá jarní postupové soutěže pod tradičním názvem Trend Cup. Po celou sobotu 4. 4. 2020 budou v charismatickém prostředí Trojhalí Karolina probíhat postupové soutěže, které vyvrcholí Taneční ligou juniorů a mládeže.

Propozice soutěže a přihlášky na soutěž naleznete na stránkách ČSTS zde.

Po sobotních postupových soutěžích a Taneční lize, bude v neděli 5. 4. 2020 pokračovat víkendový taneční maraton mezinárodní soutěží International Open, v rámci které budou o body do žebříčku bojovat přední světové páry.

Bližší informace naleznete na www.ostravaopen.eu.

Ohlédnutí za 7. ročníkem Crystal Cupu

Crystal Cup 2019

Termín: 14. – 15. 12. 2019

Místo: Dům Kultury města Ostravy

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na 7. ročník taneční soutěže Crystal Cup 2019 – Super taneční liga dospělých ve standardních a latinskoamerických tancích.

Sobotní Super taneční ligu budou doprovázet postupové soutěže dětí, juniorů, mládežníků, dospělých a seniorů konané ve dvou dnech.

TANEC POMÁHÁ! V průběhu celého tanečního víkendu budou mít návštěvníci a diváci možnost podpořit nadační fond Helpínek!

PROPOZICE: 

VSTUPENKY:  

V prodeji na místě v den konání akce. Platba pouze hotově.

  • Sobota – celodenní bez galavečera: 200,- Kč
  • Sobota – celodenní s galavečerem: 300,- Kč
  • Sobota – galavečer: 250,- Kč
  • Neděle – celodenní: 200,- Kč

PARKOVÁNÍ: 

Parkování zdarma před kulturním domem.