Média

Náš taneční klub ročně pořádá hned několik významný tanečních akcí, od tanečních soutěží, přes soustředění až po gala programy. A protože součástí našeho týmu jsou i špičkoví fotografové tanečního sportu, z každé této události vzniká hromada krásných fotografií a videí.

Ohlédnutí za 7. ročníkem Crystal Cupu

Crystal Cup 2019, nedělní část

Nedělní část naší klubové soutěže Crystal Cup 2019 byla věnována postupovým soutěžím dětských, juniorských a dospělých kategorií až po třídu B. Stejně jako v sobotu se na parketě vystřídaly desítky párů, které bojovaly o postupové body ve své třídě.

Všechny fotografie najdete na tomto odkazu.

Crystal Cup 2019, sobotní část

Sedmým ročníkem pokračovala nepřetržitá série předvánočních soutěží, pořádaná našim klubem pod tradičním názvem Crystal Cup. V rámci dvoudenního maratonu tanečních soutěží, počínajících kategoriemi hobby až po Super taneční ligu dospělých ve standardních a latinskoamerických tancích, zavítaly do předvánoční Ostravy stovky návštěvníků a soutěžících. Sobotní večerní program ozdobily nejen finálové výkony v obou kategoriích Super taneční ligy, ale také vystoupení mezinárodní taneční hvězdy, páru Laura Zmajkovičová a Massimo Arcolin. V průběhu obou dnů měli návštěvníci možnost finančně pomoci také nadačnímu fondu Helpínek.

Celou galerii máte možnost shlédnout na tomto odkazu.

2019 Vánoční galaprogram

Letošní Vánoční galaprogram se nesl v duchu filmových a muzikálových melodií. Jako tradičně v tomto předvánočním čase jsme pořádali celkem 4 představení, dvě dopolední věnované žákům místní základní školy a dvě odpolední, která hojně navštěvují jak rodiče našich kurzistů, tak taneční příznivci.

Fotografie najdete na tomto odkazu.

Ukončení sezóny 2018-2019

Jako každý rok i tentokrát měli naši svěřenci možnost předvést svůj taneční pokrok (a někdy i poskok) v rámci galaprogramu, ve kterém vystupovaly všechny taneční složky našeho klubu. Celou galerii máte možnost shlédnout na tomto odkazu.

2019 Ostrava Open

Historicky poprvé náš klub pořádal mezinárodní soutěž v rámci programu WDSF soutěží. Jako místo jsme si vybrali charismatické prostory Trojhalí Nové Karolíny v Ostravě. A abychom dali prostor i tanečníkům, kteří na své mezinárodní úspěchy teprve čekají, rovnou jsme WDSF soutěž spojili s postupovými soutěžemi v rámci ČSTS. Fotografie najdete na tomto odkazu.