Kurzy

Kurzy pro veřejnost

Tanec přináší radost. Vyberte taneční kurz pro sebe nebo své děti a přineste do svého života radost z ladného pohybu a bezva party! Najdete u nás jak kurzy pro děti od 4 let až po programy pro dospělé tanečníky.

Kurzy pro děti 4-6 let

Je vaše dítě živé a rádo se vlní do rytmu? Rozvíjejte jeho talent pod profesionálním dohledem hravou formou na poutavé dětské písničky. Děti od 4 let mohou navštěvovat kurzy, kde rozvíjí koordinaci, pohybové dovednosti a správné držení těla. Cílem je tedy všestranný pohybový a duševní rozvoj přiměřený předškolnímu věku.

Nabídka kurzů v této kategorii

Kurzy pro děti 6-8 let

Pro školáky od 6 let, kteří zatím netančí v páru, je tady taneční přípravka. Kurz je zaměřen na základní taneční průpravu, rozvoj pohybové kultury těla, jeho flexibility a koordinace. Děti si již osvojí základní kroky společenských tanců.

Nabídka kurzů v této kategorii

Kurzy pro děti 8-11 let

Tanečně zdatnější děti od 8 let mají možnost si v naší nabídce vybrat hned z několika kurzů zaměřených na současnou hudební tvorbu nebo se věnovat standardním a latinskoamerickým tancům.

Nabídka kurzů v této kategorii

Kurzy pro děti na 2. stupni ZŠ

Děti na druhém stupni ZŠ už jsou schopny zatančit i složitější choreografie a učí se tancem vyjadřovat příběh. Zpřesňuje se také taneční styl, kterému se děti chtějí věnovat, a také se přidává touha ukázat své taneční dovednosti na soutěžích. To vše reflektuje také nabídka našich kurzů.

Nabídka kurzů v této kategorii

Kurzy pro mládež 15+

Po přechodu na střední školu dochází k dokončování tělesného vývoje dětí, ze kterých se stávají dospělí lidé. Tanečně jsou schopny postihnout nejkomplexnější choreografie, dokáží individuálně interpretovat choreografickou myšlenku stejně jako udržet složité prostorové útvary za pohybu.

Nabídka kurzů v této kategorii

Kurzy pro dospělé

Odrostli už jste školním škamnám a tanec vás stále provází? Nebo byste naopak do jeho tajů rádi pronikli? Právě pro vás jsou tady kurzy určené pro dospělé klienty.

Nabídka kurzů v této kategorii

Individuální výuka

Chcete se naučit tančit, ale lekce v tanečních vám nevyhovují? Dáváte přednost osobnímu přístupu a chcete se rychle zlepšovat? Nebo byste se rádi blýskli na své svatbě s originálním svatebním tancem? Individuální lekce je přesně to, co hledáte. Trenéry jsou úspěšní tanečníci, kteří s vámi hodinu protančí a neučí vás pouze teorii. Individuální lekci si může objednat taneční pár i jednotlivec.

Nabídka kurzů v této kategorii

Hledáte informace o našich tanečních pro mládež a dospělé?