Taneční odpoledne pro děti – březen 2024

Zveme všechny děti ve věku od 6 do 10 let na nedělní odpoledne plné tance, pohybu a tvoření! Přijďte si s námi zatančit a vyrobit si originální tričko s kameny, které nosí tanečnice a tanečníci. Zvány jsou děti z kurzů TK Trend Ostrava i mimo tyto kurzy, zkrátka všichni, kteří by s námi chtěli strávit příjemné březnové odpoledne.

Děti se mohou těšit na taneční choreografie v rytmu latinskoamerických tanců a kreativní dílnu, kde si budou moci ozdobit tričko pomocí kamenů (tričko pro sebe, kamarádku či maminku, je to na vás). Tvořivá dílna je určena pro dívky i chlapce.

Co s sebou:

Oblečení a obuv na tanec (cvičky/tenisky), pití, drobná svačina a vlastní tričko!!! Tričko volte tak, aby vám nebylo líto jej využít k tvoření, stačí úplně obyčejný model (střih, barvu apod již necháme na vás).

Všechen potřebný materiál ke zdobení (kamínky, lepidlo, podložka atd.) bude pro děti připraven. Pokud však mají děti i doma své kamínky/perličky, které by chtěly využít, mohou je přinést. Pro děti bude zajištěna malá svačinka a pití, ale doporučujeme přibalit i vlastní svačinku.

Minimální počet pro uskutečnění tanečního odpoledne je 6 účastníků.

Těší se na vás Vendy Prokopová.

Datum a čas konání

3. března 2024, 14:00 – 17:30

Místo konání

Junácká 124, Ostrava-Stará Bělá

Vstupné

450 Kč na dítě, platba proběhne v hotovosti na místě  

3 března 2024 @ 14:00
14:00 — 17:30 (3h 30′)

Spodní sál

Přihlásit se

Sdílejte