Marcela Šarmanová

Marcela Šarmanová
TrenérkaJuniorské formace,
Taneční přípravka, Baby studio

Společenskému tanci jsem se začala věnovat na 1. stupni základní školy, kdy jsem byla vybrána do dětské přípravky Tanečního klubu Mládí paní Marie Vlachové. Pod jejím vedením jsem se postupně protančila k několika kolektivním titulům Mistra ČR a SR v plesových formacích.

V této taneční éře (1998 – 2001) soubor úspěšně spolupracoval s předním slovenským choreografem Petrem Horáčkem. Kromě standardních (tř. C) a latinskoamerických tanců (tř. B) jsem se během své aktivní kariéry věnovala také párovým disciplínám IDO (salsa, mambo, tango argentino) a flamencu. Za individuální taneční úspěch považuji titul Vicemistra ČR v tangu argentinu, finále ve Světovém poháru a účast na Mistrovství světa v americkém Miami. Své taneční zkušenosti jsem doplnila trenérských studiem II. třídy na Univerzitě Palackého v Olomouci.

V TK Trend Ostrava působím od r. 2003 jako lektorka dětských kurzů a kurzů společenského tance pro mládež i dospělé. V r. 2013 jsem založila dětský soubor zaměřený na plesové choreografie, se kterým se úspěšně účastníme regionálních i celorepublikových soutěží formací.

Marcela za dobu svého působení v TK Trend Ostrava vychovala velice úspěšnou juniorskou formaci a pokračuje dále ve skvělé práci.

Kurzy Marcely Šarmanové

Baby studio

Je vaše dítě živé a rádo se vlní do rytmu? Rozvíjejte jeho talent pod profesionálním dohledem hravou formou na poutavé dětské písničky. Děti od 3 let mohou navštěvovat baby studio, kde rozvíjí koordinaci, pohybové dovednosti a správné držení těla.

Více

Taneční přípravka

Pro školáky od 6 let je tady taneční přípravka. Kurz je zaměřen na základní taneční průpravu, rozvoj pohybové kultury těla, jeho flexibility a koordinace. Děti si již osvojí základní kroky společenských tanců a pokud je tanec opravdu chytne, připravíme je na párové tance či juniorské formace.

Více