Michaela Riedlová

Michaela Riedlová
TrenérkaStandardní tance, Single ladies dance, Tančírna pro partnerské dvojice

Tanci se věnuji již od útlého dětství, kdy jsem s nadsázkou vtancovala z kočárku přímo na taneční parket. Můj tatínek založil právě Taneční školu Trend Ostrava, tudíž mé budoucí zájmy nabraly jasný směr.

Během své taneční kariéry jsem 9 let tancovala s polským tanečním partnerem, se kterým jsem získala 15 titulů mistrů ČR ve standardních a latinsko-amerických tancích v juniorské a mládežnické kategorii. Naše taneční spolupráce nás dovedla až do finále Mistrovství světa a také k výhře nejedné mezinárodní taneční soutěže.

Tanci se věnuji dlouho a mým cílem je předat zkušenosti jak mladším tak i starším generacím. Pod mým vedením se v Taneční škole Trend Ostrava dětské a juniorské taneční páry učí základy standardních a latinsko-amerických tanců a také vyučuji šikovné tanečnice, se kterými se věnujeme modernímu tanci. Mým velkým koníčkem a zábavou je kurz Single ladies, kde se s ženami jakéhokoli věku učíme latinu a ke konci týdne vždy probíhá pod mým vedením taneční kurz pro dospělé taneční páry s názvem Tančírna.

Míša je bývalá úspěšná reprezentantka ČR s polským partnerem, se kterým získala 15 titulů mistrů ČR. Nyní se věnuje trénování dětské a seniorské kategorie a také kurzům Single ladies dance a Tančírna.

Kurzy Michaely Riedlové

Single ladies dance

Nemáte partnera a chcete se naučit základy latinsko-amerických tanců, salsy či bachaty? Právě pro vás máme kurz SINGLE LADIES vedený 15ti násobnou mistryní ČR Michaelou Riedlovou. Na lekci si osvojíte základní kroky tanců, které se budou postupně vyvíjet do složitějších variací. Každá lekce je originální můžete přijít kdykoli!

Více

Tančírna pro partnerské dvojice

Taneční kurzy pro dospělé taneční páry jsou vedeny profesionálními lektory s osobním a přátelským přístupem! Vsázíme na menší počet párů v kurzu a za to kvalitnější přístup. Naše taneční lekce jsou pohodové a přitom na velmi kvalitní úrovni, kdy si osvojíte základy společenských tanců a zazáříte na plese či jiné taneční akci.

Více