Michaela Kolasová

Michaela Kolasová (roz. Riedlová)
TrenérkaStandardní tance, Sólo dívky

Tanci se věnuji již od útlého dětství, kdy jsem s nadsázkou vtancovala z kočárku přímo na taneční parket. Můj tatínek založil právě Taneční školu Trend Ostrava, tudíž mé budoucí zájmy nabraly jasný směr.

Během své taneční kariéry jsem 9 let tancovala s polským tanečním partnerem, se kterým jsem získala 15 titulů mistrů ČR ve standardních a latinsko-amerických tancích v juniorské a mládežnické kategorii. Naše taneční spolupráce nás dovedla až do finále Mistrovství světa a také k výhře nejedné mezinárodní taneční soutěže.

Tanci se věnuji dlouho a mým cílem je předat zkušenosti jak mladším tak i starším generacím. Pod mým vedením se v Taneční škole Trend Ostrava dětské a juniorské taneční páry učí základy standardních a latinsko-amerických tanců a také vyučuji šikovné tanečnice, se kterými se věnujeme sólovému tanci.

Míša je bývalá úspěšná reprezentantka ČR s polským partnerem, se kterým získala 15 titulů mistrů ČR. Nyní se věnuje trénování dětské a seniorské kategorie zejména ve standardních tancích.