Trend CUP 2022

[nk_awb awb_type=”yt_vm_video” awb_image_background_position=”50% 50%” awb_video=”https://www.youtube.com/watch?v=sXpGWd2ThMA” awb_video_mobile=”1″ awb_image=”11511″]
[/nk_awb]

Vážení příznivci sportovního tance,

srdečně vás vítáme na stránce Taneční ligy juniorů a mládeže Trend CUP 2022, pořádané 2. dubna 2022 tanečním klubem Trend Ostrava ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu v charismatickém prostředí Trojhalí Karolina v Ostravě.

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli navštívit tento svátek sportovního tance a prožít den plný krásných tanečních výkonů. Pro váš nejvyšší komfort jsme připravili tuto stránku, kde na jednom místě najdete nejdůležitější informace spojené s touto soutěží.

Nezapomeňte také, že hned druhý den, v neděli 3. dubna 2022, jsme pro vás připravili mezinárodní soutěž Ostrava Open, v jejímž průběhu se vám představí špičkové světové taneční páry.

Pokud přesto najdete nějaké nejasné body, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu.

Těšíme se na setkání s vámi!

INFORMACE PRO DIVÁKY

Milí diváci a návštěvníci Taneční ligy juniorů a mládeže Trend CUP 2022,

je nám potěšením a ctí přivítat vás na této soutěži. Náš pořadatelský tým věnuje speciální péči vašemu pohodlí a spokojenosti, protože jen s vámi, příznivci sportovního tance, mohou naši tanečníci dosáhnout nejlepších výkonů. Skvělá atmosféra, kterou vytváříte, je nám všem odměnou.

Taneční liga juniorů a mládeže Trend CUP 2022 se koná v sobotu 2. dubna 2022 v prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě. Prostory soutěže budou pro veřejnost otevřeny od 7 hodin.

Celodenní vstupenky na akci je možné zakoupit pouze na místě a jejich výše je 300 Kč na osobu. Vstupenky pro děti do 10 let jsou v hodnotě 150 Kč. Po předložení pasu či jiného dokladu totožnosti mají návštěvníci z řad občanů Ukrajiny vstup zdarma. (На підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, громадянам України вхід вільний. )

Děkujeme, že v průběhu celé soutěže budete tanečníky podporovat v rámci fair-play a dobrých mravů.

Doprava a parkování

Trojhalí Karolina, ve kterém se Taneční liga juniorů a mládeže Trend CUP 2022 koná, se nachází na ulici K Trojhalí 3361/5 v Ostravě.

Celodenní parkování je možné od 6:30 v podzemních garážích nákupního centra Fórum Nová Karolina. Prosíme všechny návštěvníky, aby pro parkování svých vozů využívali pokud možno tohoto prostoru, parkování v těsné blízkosti haly není možné.

Občerstvení a doprovodné služby

V průběhu celého dne je návštěvníkům a divákům k dispozici občerstvení v podobě drobných sladkostí, kávy, nealko nápojů a drinků v prostorách haly. Možnost plnohodnotného oběda se nabízí jen pár kroků od Trojhalí Karolina a to v přilehlém Fóru Nová Karolina, ve kterém v horním patře najdete food court a v přízemí prodejnu Albert.

INFORMACE PRO SOUTĚŽÍCÍ

Vážení tanečníci a sportovci,

jsme velmi rádi, že vám po dvouleté odmlce můžeme opět přinést naši tradiční soutěž Trend CUP. Věříme, že se nám podařilo připravit výborné podmínky pro vaše taneční výkony.

Taneční liga juniorů a mládeže Trend CUP 2022 se koná v sobotu 2. dubna 2022 v prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě. Prostory soutěže budou pro soutěžící otevřeny od 6:30.

Přejeme vám všem hodně zdaru a těšíme se na vaše taneční výkony v duchu fair-play.

Doprava a parkování

Trojhalí Karolina, ve kterém se Taneční liga juniorů a mládeže Trend CUP 2022 koná, se nachází na ulici K Trojhalí 3361/5 v Ostravě.

Celodenní parkování je možné od 6:30 v podzemních garážích nákupního centra Fórum Nová Karolina. Prosíme všechny návštěvníky, aby pro parkování svých vozů využívali pokud možno tohoto prostoru, parkování v těsné blízkosti haly není možné.

Propozice

Aktuální propozice soutěže včetně časů pro prezenci jednotlivých věkových kategorií najde na stránkách Českého svazu tanečního sportu. Mimo soutěží Taneční ligy juniorů a mládeže pro vás připravujeme také řadu postupových soutěží.

Šatny

Pro taneční páry budou k dispozici šatny se sociálním zázemím v suterénu haly, na ploše proti tanečnímu parketu pak bude rozlehlý prostor pro roztancování. Upozorňujeme soutěžící, že za věci odložené v šatně nenese pořadatel zodpovědnost.

Občerstvení a doprovodné služby

V průběhu celého dne je soutěžícím a doprovodu k dispozici občerstvení v podobě drobných sladkostí, kávy, nealko nápojů a drinků v prostorách haly. Možnost plnohodnotného oběda se nabízí jen pár kroků od Trojhalí Karolina a to v přilehlém Fóru Nová Karolina, ve kterém v horním patře najdete food court a v přízemí prodejnu Albert.

SPONZOŘI A PARTNEŘI AKCE

Obě soutěže, Taneční liga juniorů a mládeže Trend CUP 2022 a mezinárodní soutěž Ostrava Open, by nebylo možné zorganizovat bez podpory našich dlouholetých sponzorů a partnerů.

Velmi si vážíme jejich přízně a ze srdce jim jménem celého týmu a tanečního sportu děkujeme.

Generální sponzor akce

Hlavní sponzor akce

Sponzoři akce